fizyoterapi fizik tedavi gaziantep

GAZİANTEP EVDE FİZYOTERAPİ HİZMETLERİ

yaşam kaliteniz için fizik tedavi...
1. yorum21.07.2019 - 02:08
Yazan: sevda hnd
Mesaj: Öncelikle siteniz hayırlı olsun. sitenin tasarımını ve bilgilerini çok beğendim yalnız daha fazla makale olursa sevinirim başarılar.

2. Teşekkür 03.09.2018 - 11:05
Yazan: Fatoş can
Mesaj: 10 yıldır fibromiyalji ile mücadele ediyorum, bu ağrılardan kurtulmak için bir çok yöntem denedim.. tıbbi olarak tetik nokta enjeksiyonundan tutunda antidepresan tedavisine kadar uygulanmayan yöntem kalmadı... ara ara rahatlasam tam iyileşme ve tam rahatlama kesinlikle olmadı... İbrahim beye başvurdum ve bana uyguladığı tedavinin daha ilk seansında ağrılarımda %50 azalma gördüm... şuan tedavim devam ediyor ama ben iyileşeceğime inanıyorum... çok teşekkür ederim..

3. yorum30.07.2016 - 18:04
Yazan: sevda hnd
Mesaj: Öncelikle siteniz hayırlı olsun. sitenin tasarımını ve bilgilerini çok beyendim yalnız daha fazla makale olursa sevinirim başarılar.

4. Hayırlı Olsun29.07.2016 - 23:43
Yazan: Ali Öztürk
Mesaj: Yeni siten hayırlı olsun kardeşim. Başarılarının devamını dilerim.

Anasayfa | Makaleler | Yazılar | İletişim

Uyarı: Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde kişinin doktorundan ve fizyoterapistinden bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Sitemizde yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan web sitemiz sorumlu olmayacaktır.

©2013-2019 www.ibrahimkurmaz.com
Designed by SykoTek